Атрактивна водителка повторно го покажа својот з*дник! (ФОТО)

Водителката Сол Перез стана кралица на голи фотографии и позира во костум за капење!

Веќе некое време, таа ја користи секоја можност да се сонча, но и да ги почести своите придружници со сцени кои го одземаат здивот.

Ги видовме стомачните мускули, задникот во розови т**га, а сега пристигнаа нови фотографии.

Погледнете!

Post Author: aleksandar