Со една реченица објасни се: Емина Јаховиќ заврте нова страница во нејзиниот живот, а еве што вели нејзиниот поранешен сопруг за тоа!

Пејачката Емина Јаховиќ пред неколку дена ја претстави својата втора страст пред јавноста – козметичката линија. Таа покажа долго на што работи, а и овој пат не можеше да помине без да го спомене нејзиниот поранешен сопруг Мустафа Сандал, за кого се шпекулираше дека се во лоши односи со пејачката. Иако самата пејачка истакна дека […]

Луна и Марко уловени од папараците пред К0вид амбуланта: Што се случува? (фото)

Луна Џогани и Марко Миљковиќ биле на тестирање на коронавирус. Имено, папарацо екипа ги снимила пред Ковид болница во Земун каде што најверојатно се тестирале на корона. Парот прво бил да го земат таткото на Луна, Гаги Ѓогани и заедно ја посетиле ковид болницата во Земун каде што се претпоставува дека се тестирале на корона. […]

Додека детето слушаше онлајн настава, мајката се прошета г0ла низ собата (видео)

Едно момче се најде во многу незгодна ситуација пред неговите соученици и учителката поради неговата мајка. Додека момчето следеше онлаjн час пред својот компјутер со вклучена камера во просторијата зад него влезе неговата мајка целосно гoла. Во видеото објавено на социjлните мрежи се гледа како момчето покажува со раката зад себе, кон мајка му која […]

Едита за прв пат фатена со новото момче (видео)

Едита Арадиновиќ неодамна имаше настап на белградски сплав, во кој уживаше нејзиното ново момче. Таа го запознала истата вечер со своите соработници, а потоа, држејќи се за раце, се упатиле кон автомобилот. Досега, пејачката не го претставуваше во јавноста, но папараците ги „уловија“. Новото момче на Едита беше во фармерки и црна кошула, а по […]

ВО С*КСИ ДОЛНА ОБЛЕКА: Милица Павловиќ претерано провокативна на новите плакати (фото)

Пред неколку дена пејачката Милица Павловиќ објави низа „разголени фотографии“ на кои позира во долна облека и успеа да заработи над 30.000 лајкови. Илјада „паднаа“ само во првите две минути… Особено што на нив ионака атрактивната пејачка изгледа ултрасекси. Особено во црните минибикини со шлиц однапред, во кои Милица делува повеќе од провокативно и предизвикувачки. […]

Како Џеј Ло и Бијонсе: Александра Пријовиќ ја истакна совршената линија во провокативен светкав комбинезон (видео)

Пејачката Александра Живојиновиќ, некогаш Пријовиќ, одржа уште еден настап за паметење. За оваа пригода, Александра одлучи да облече син светкав костим, а нејзините атрибути излегоа во преден план. Комбинезонот многу потсетува на оние кои славните дами Џнифер Лопез и Бијонсе ги носат често на  своите настапи. Со светкавиот комбинезон Александра ја истакна совршената линија, бидејќи тој е целосно припиен за телото, а на нозете […]

Цеца ја доби Карлеуша на суд (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ ја доби пејачка на суд со која војуваше со години. Вишиот суд во Белград во средата, 30 септември 2020 година,  ја ослободи фолк sвездата од обвинението што нејзината колешка го поднесе минатата година по жестокиот судир во судницата на едно од рочиштата, бидејќи имаше неколку. За време на парницата, додека траело сослушувањето, […]

Падна помирување: Аца Лукас со бившата сопруга отиде во Рим (ФОТО)

Аца Лукас имаше настап на ромска венчавка во Рим, а во исто време во вечниот град беше и неговата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ и нивната деветгодишна ќерка Викторија. Двајцата се сликаа во Рим и ги објавија фотографиите на Инстаграм. Фолкерот беше специјален гостин на гламурозната ромска венчавка во Италија во понеделникот, а домаќините, наводно, му рекле дека може да носи […]

Ја изневерил својата сопруга со 80 жени: Заводливиот актер не запира

Актерот Вилијам Леви (40) беше важи за еден од најпривлечните актери, кој на многу гледачи на мексиканските теленовели мами возидшки. Но овој актер е зафатен, барем официјално. Тој со својата колешка Елизабет Гутиерез (41) е во брак од 2003 година, а парот има две деца. Иако е оженет, „не седи мирен“, а за тоа е […]

Навални го нападна рускиот претседател: „Путин ме отру, немам друга верзија“

За време на авионски  лет во Русија на 20 август на рускиот опозиционер ненадејно му се слоши, кога авионот итно слетал во сибирскиот град Омск за да биде тој пренесен во болница.Веднаш штом му се слоши, неговата портпаролка Кира Јармиш објави дека можеби бил отруен. Руските лекари изјавија дека не откриле трага од отров, тврдејќи […]