Вељко и Богдана слават годишнина од брак: Еве како живеат една година од венчавката… (Фото)

Во календарот на семејството Ражњатовиќ засекогаш ќе биде запаметен 24 ноември. Мина една година откако Вељко Ражњатовиќ и неговата сопруга Богдана Ражњатовиќ го кажаа судбоносното „ДА“. View this post on Instagram A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) Во текот на претходните 365 дена нивното семејство стана побогато за уште еден член, […]

Еве кој прв ќе го почуствува гневот на Бајден: Во време на Трамп никој не ги „чепкаше“, но сега…

Предлозите на Џо Бајден за данокот на 0ружјето би можел да ги чини сопствениците на истото повеќе од 34 милијарди долари поради количините кои веќе ги поседуваат. Порталот „Брајтбарт“ објави дека предлозите на Бајден вклучуваат и данок од 200 долари за секој АР-15, кој веќе е во сопствеништво, а тој данок ќе се применува и […]

Црна река ѝ се за*анува на планетата: Тргнува од Гренланд, а научниците… (Видео)

Ново истражување покажува дека подземна река се создава под мразот кој се топи на Гренланд. Се верува дека овој пловен пат е наречен Мрачна река и долга е 1.000 км. Реката најверојатно почнува од срцето на Гренланд, а др Кристофер Чејмберс не можеше да откри повеќе детали. Неколку студии во последните 20 години покажуваат дека […]

Па дали е можно Сандра Африка да е ваква? Соседите открија сè, раскажаа чудни детали! (фото)

Пејачката Сандра Африка е во стан во луксузен крај на Белград, а соседите откриваат дека таа често излегува во провокативни изданија, а често слушаат и како се расправа со некого на телефон. View this post on Instagram A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) Сандра избра популарно место за живеење, а соседите велат дека секојдневно […]

„Падна во депресија, почна да и паѓа косата“: Бившото момче откри што и се случувало на згодната Сања!

Никола Ѓорѓевиќ реши да открие детали со една од најпопуларните пејачки од групата Хјурикејн, а тоа е Сања Вучиќ. View this post on Instagram A post shared by Sanja Vučić (@sanjalilwolf) Тие двајца неодамна ја раскинаа романсата, а тој призна дека Сања прва му пришла, а исто така тие живееле заедно. View this post on […]

Откриена најголемата тајна на Аркан! Станува збор за пари, сè се случило пред камери! (видео)

Во Белата куќа лидер е Кристијан Голубовиќ, кој ги дели буџетите, ана ред дојде средната сума на пари. Голубовиќ требаше да му даде пари на Марко Џедовиќ, а притоа го спомена и Жељко Ражњатовиќ Аркан. View this post on Instagram A post shared by Kristijan Golubovic (@kristijan.krile_official) Голубовиќ ги откри сите детали од познанството со […]

Најмили мои! Ана Бекута се обрати со потресни зборови, пејачката е во тага, не може да живее вака! (Фото)

Пејачката Ана Бекута објави порака на социјалните мрежи и кажа што и лежи на душата, а според нејзините зборови може да се заклучи дека не е најдобра. View this post on Instagram A post shared by Ana Bekuta (@anabekuta1) Таа не крие дека многу лоши вести добила при пандемијата на вирусот, која го погоди целиот […]

Леле што е ова!? Станија ги збудале сите, овој пат ги покажа гр*дите во т*плес! (Фото)

Познатата старлета Станија Добројевиќ не знае да престане да изненадува на социјалните мрежи, па нејзините фанови имаат можност секогаш да видат повеќе од што треба. View this post on Instagram A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) Добројевиќ е некој кој редовно ги радува фановите со нејзините г*ли фотографии и тоа не е ништо […]

Наследничката на Карлеуша воодушеви со нови слики, веќе ја следат 125.000 луѓе! (фото)

Атина Тошиќ е постарата ќерка на популарната поп пејачка Јелена Карлеуша, а очигледно е на добар пат за неколку години да стане позната како нејзината мајка на социјалните мрежи. View this post on Instagram A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) Девојчето има само 12 години, а веќе на социјалните мрежи има 125.000 фанови и […]

Се сликаше за Пле*б0ј, се венчаше во Индија, а синот го крсти по – Никола Тесла! (Фото)

Актерката Марија Јакшиќ се прослави во големиот број улоги во домашните серии, филмови, квизови, но сепак се повлече и сега го промени нејзиниот живот од корен. Марија замина во Индија, каде што се венчаше со познат учител од јојга, а на својот син му дадоа необично име, и тоа поради интересна причина. „Заминав од земјата […]