Кија Коцкар си најде ново момче со кое ќе „крши кревети“ (Фото)

Кија Коцкар има ново момче. Пејачката е во врска со менаџер на голем број клубови и ресторани во Белград, Марко Гаѓански. View this post on Instagram A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) „Кија и Марко се запознале пред седум години. Тие се сретнувале често по клубовите, а неодамна почнале да се гледаат. Марко ја […]

Таткото на Богдан зборуваше за врската на син му со Цеца: Се запознале, а еве што мисли за снаата!

Цеца Ражњатовиќ го запозна семејството на своето момче Богдан за нивната слава Свети Јован. Пејачката замина во Крагујевац, каде што беше пречекана како што доликува. „Цеца остави одличен впечаток, како што мислев. Богдан беше многу задоволен“, открива таткото на Срејовиќ. Доаѓањето на Цеца на славата на Богдан се случи во најблискиот круг на семејството и […]

Урнебесен пад: Кристијан Голубовиќ тресна на земја, сите „прснаа“ од смеење (Видео)

Откако снимија неколку сцени зад решетки, учесниците во Задруга заминаа во „Рајската градина“ за да снимат уште една сцена за реалити филмот. View this post on Instagram A post shared by Kristijan Golubovic (@kristijan.krile_official) Кристијан Голубовиќ се качи на кафезот, а останатите се соблекоа и тргнаа да му скандираат „Ел Хефе“ (шефе), па сцената ја […]

Ќе ви дојде ли памет? Со Порше „лета“ со 290 км/ч во Македонија! (Видео)

Таман сите помислија дека прекинаа глупостите на Тик Ток, но веднаш се појави ново видео кое дополнително ги изнервира граѓаните и сега се очекува реакција од п0лицијата. На Твитер беше објавена снимката од Тик Ток и уште еднаш покажаа дека тиктокерите ги надминуваат границите и постојано ги прекршуваат законите. Веќе неколку пати влегуваа со автомобили […]

Актерката Јана откри: Имав с**с на Водно додека ме гледаа соседите (Видео)

Младата македонска актерка Јана Стојановска е успешна во театар, но во една епизода на популарната „Бекстејџ“ откри интимни детали од нејзиниот живот. „Мислам дека некогаш треба да се случи неверство за да се зацврсти љубовната врска“, вели младата актерка. Стојановска пред една година откри дека ужива во с**сот и порача дека с**сот за една вечер […]

Пендаровски откри: Станав популарен кај девојките наеднаш, откако… (Видео)

Македонскиот претседател Стево Пендаровски пред неколку години откри во емисијата „Еден на еден“ интересни детали за неговиот живот, а сега тоа видео повторно е хит меѓу граѓаните. Во текот на кампањата за претседателските избори, Пендаровски гостуваше во емисијата и зборуваше за тоа како станал популарен кај девојките. „Во 1996 година за првпат се појавив на […]

Кија Коцкар одговори на интимни прашања: Призна какви га*ички сака, па се опиша со три зборови!

Кристина Кија Коцкар одговараше на прашањата на нејзините фанови на Инстаграм. Пејачката ретко открива детали од приватниот живот, но овој пат реши да ги израдува фановите. View this post on Instagram A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) Кија призна дека има „дебели листови“ во однос на бутовите, а потоа призна кои се најубави имиња […]

Излезе жешка снимка на Ана и Сораја, сите гледаат во нивните „балони“ (Видео)

Познатите старлети и најдобри другарки Сораја Вучелиќ и Ана Кораќ деновиве се на Јахорина, од каде што ги возбудуваат фановите со провокативни фотографии и видео-снимки. Тие најпрво ги запалија социјалнлите мрежи со фотографија на која позираат во мини фустанчиња на снег, на кои до израз доаѓаат нивните долги и витки нозе. View this post on […]

Каков хит! Гоца Тржан го сретнала Дејан Савичевиќ на ну*истичка плажа, неговата реакција била…

Пејачката Гоца Тржан без срам призна дека посетувала ну*истички плажи. Таа порача дека секогаш сакала да оди на такви места. „Нудист сум. Секогаш бирам такви плажи. Во Црна Гора не одам затоа што има многу фоторепортери, но бев во Грција и преубаво ми е. Тоа чувство тешко може да се објасни“, вели таа. View this […]

Карлеуша како од Дивиот Запад: Каубојката има фустан со два отвори кој ќе ве возбуди (Фото)

Јелена Карлеуша е личност која знае да изненади, посебно со стајлингот, а тоа на сите им е јасно. Тоа го направи и со невидениот избор на гардероба за појавување на снимањето на Ѕвездите на Гранд. View this post on Instagram A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) Навистина чуден избор, зашт дојде како Каубојка, а […]