Кија Коцкар во животот се кае само за една пропуштена шанса

Кристина Кија Коцкар доби бројни понуди кога станува збор за јавна работа и прифати многу. Сепак, таа призна дека жали за пропуштената можност. “Бев во две музички жири, во модно жири за Мис на Србија, во реклами, разни кампањи, не знам што друго. Би сакала да не го одбиев” Твоето лице звучи познато”. Само жалам”, […]

Ова се ќерките на Арнолд Шварценегер, не се знае која е поубава, а еве дали личат! (Фото)

Актерот Арнолд Шварценегер од бракот со Марија Шрајвер има четири деца, две ќерки и два сина. Освен тоа, тој има и вонбрачен син кој го доби со домашнат апомошничка, а неговото име е Џозеф. Кристина и Кетрин се преубави наследнички на Арнолд. Кетрин не тргна по патот на својот познат татко, кој е сега политичар […]

Мажите без здив: Сандра Африка го „истури“ задникот во прв план! (Фото)

Пејачката Сандра Африка со жешки слики ги почести фановите, а во центар на внимание беше нејзиниот задник. Сандра на својот профил на Инстаграм објави провокативна слика на која нејзиниот фантастичен задник е во прв план. Сандра доби голем број комплименти на сметка на изгледот, а како што и сама низ шега кажа, таа ја има […]

Бора Сантана спиел со маж! Откриени сите детали!

Бора Сантана спиел со тран*естит, притоа не знаел дека е од машки пол, па му удрил ќотек откако видел со кого си има работа. Забавувачот кој во текот на три сезони од реалното шоу „Задруга“ има зад себе бурен љубовен живот и авантури какви малкумина имаат.   View this post on Instagram   A post […]

Меси покажа како му изгледа ногата по мечот со Севиља (Фото)

Фудбалерите на Барселона во петокот одиграа 0-0 против Севиља, а во центар на внимание беше Лионел Меси. Меси во финишот на прво полувреме имаше физичка пресметка со дефанзивецот Диего Карлос, кој стартуваше остро. Многумина веруваа дека меси поради удирањето на Карлос требало да добие црвен картон, но судијата не реагираше. Карлос жестоко стартуваше врз Меси, […]

Како од 1001 ноќ: Сораја првпат го покажа луксузниот стан, паметот да ви застане! (Видео)

Старлетата Сораја Вучелиќ е многу активна на социјалните мрежи и често се фали со луксузот во кој ужива секојдневно. Сораја сега покажа дел од станот во кој во моментов престојува и се е искомбинирано со скапоцени детали. Купатилото е огромно со миризливи свеќи и гледала насекаде. Во спалната соба има голем брачен кревет, а погледот […]

Јелена Карлеуша позира со градите во преден план, па ги водушеви мажите со сек*апилот (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно ги „запали“ социјалните мрежи. Овој пат српската „скандал дама“ на својот Инстаграм сподели нова провокативна фотографија, на која пејачката на себе носи тесен тигрест фустан кој и го отцртува секој детал на нејзиното тело, а длабокото деколте ја истакнува бујната силоконска предница на машката поп-фолк љубимица. „Храбар е оној маж, кој сака […]

Не ја поднесува Цеца, ама Карлеуша лудува на нејзините песни! (Видео+Фото)

На сите им е познато дека Јелена Карлеуша и Светлана Цеца Ражњатовиќ веќе со години се во конфликт. Дури своите пресметки од медиумите ги пренесоа и на суд. Меѓутоа, Јелена повеќе пати кажа дека ги сака песните на Цеца. Посебно што најголемите хитови на нејзината лута ривалка ги напиша Марина Туцаковиќ. Дека Карлеуша ги сака […]

Дел од атмосферата во Тител: Цеца дојде на гости, почна да пее, Богдан падна на колена… (Видео)

Во семејната куќа Родиќ во Тител по повод раѓањето на малиот Жељко Ражњатовиќ беше одржана голема прослава, а иако Цеца првично беше на прослава, таа реши да се појави на истата во текот на ноќта.   View this post on Instagram   Ponosna sam na sve Vas….. Veliko hvala.❤️😘 A post shared by C E […]

Ракитиќ ја напушта Барселона, но со насмевка на лицето!

Хрватскиот репрезентативец Иван Ракитиќ на крајот на сезоната речиси сигурно ќе ја напушти Барселона. Каталонскиот клуб минатото лето се обиде да го продаде Хрватот, но тој тогаш одби да замине. Неколку меча сезонава ги следеше од трибините, но успеа да се врати во почетниот состав. Меѓутоа, во Барселона не се откажуваат од идејата да го […]