Десетици лица лудувале на забава без маски пред Музеј на Македонија? (видео)

На социјалните мрежи се појави едно видео кое предизвика загриженост кај останатите луѓе затоа што некој ги прекршил мерките и протоколите и си организирал забава. На снимката која беше објавена на интернет може да се забележи диџеј, кој пушта музика, а притоа има и многу луѓе кои танцуваат и не ги почитуваат мерките, односно не […]

Остана зачуден кога Меси му го побара дресот и стана хит: Баш ме изненади (Видео)

Барселона во средата го победи Елче со 3-0 во преостанатиот меч од Ла Лига. На овој натпревар неверојатен беше Лионел Меси кој постигна два гола. Голманот на Елче, Едгар Бадиа беше изненаден по натпреварот, а по крајот на дуелот, Меси му го побара дресот и го остави збунет. Бадиа го зема дресот на Меси, но […]

Вака изгледаат нејзините утра: Анастасија Ражњатовиќ објави слика од кревет која никој не ја очекуваше (фото)

Анастасија Ражњатовиќ објави слика на Инстаграм од кревет и ги изненади пријатно нејзините фанови. Таа спиеше со другарка, но се пожали дека тешко стануваат. View this post on Instagram A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) Притоа Анастасија покажа како изгледа без шминка, а тоа […]

Земја се затресе: Кија удри по Карлеуша, па Јелена „позелене“ (Фото)

Кија Коцкар призна дека не зборува со луѓето од сцената, а речиси сите ја блокирале на Инстаграм, па откри дека имала караница и со Јелена Карлеуша. Не минува ни дена, а Кија да не каже нешто и да крене прашина во јавноста. Таа реши без влакна на јазикот да зборува и ја откри реалната приказна […]

Ана Николиќ ослабе, па со гордост почна да ја покажува својата „позадина“ (Фото)

Пејачката Ана Николиќ ги изненади сите со видео снимка која ја објави на нејзиниот профил на Инстаграм. Ана се среди за фотографирање, па притоа облече долг фустан, кој беше провиден и можеше да се забележат нејзините га*ички. View this post on Instagram A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) Таа прошета во таква комбинација низ […]

Станија на снег ги покажа г*адите и ја крена температурата! (Фото)

Поранешната учесничка во реалити шоу, Станија Добројевиќ во моментов е на планина, а и од таму реши да ги почести фановите со жешки слики. View this post on Instagram A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) Станија и нејзиното момче Марко Марковиќ уживаат на Златибор, а иако температурата е во минус, Станија се погрижи […]

Јелена Карлеуша ги покажа новите „руски“ усни кои оставаат без здив! (Фото)

Јелена Карлеуша позираше во сива комбинација на еден моден бренд, а до израз дојдоа нејзините усни и нивниот волумен. Згодната пејачка води сметка за својот изглед, а неодамна ги освежи усните, и им даде т.н. „руски волумен“, кој е најпопуларен во светот. View this post on Instagram A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) „Што […]

Се појави слика од момчето на цеца во необично издание – чиста мистерија! (Фото)

Богдан Срејовиќ привлече голем интерес на јавноста откако почна љубовна врска со атрактивната пејачка Светлана Ражњатовиќ. Откако во јавност се појави информацијата дека Цеца е во врска со девет години помладо момче, многумина ги интересираа повеќе детали за мажот, кој привлече внимание. View this post on Instagram A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic) Богдан […]

Цел Балкан му се смее на премиерот Заев: Ви трај то фајн Ваксајнс… (Видео)

Премиерот на Македонија, Зоран Заев стана хит на социјалните мрежи, а посебно на Твитер, каде што се споделуваат снимки од неговата изјава за вакцините за вирусот. Голем дел од граѓаните го исмеваат премиерот Заев поради неговиот англиски јазик, па дел од нив порачаа дека баш зборувал „совршено“. Премиерот зборуваше за вакцините и за обидите на […]

Жешко селфи од Ана Кораќ во д0*на облека за добра ноќ (Фото)

Ана Кораќ ги израдува своите машки фанови на социјалните мрежи откако на Инстаграм објави ново провокативно селфи. Таа се фотографираше во бањата во долна облека, а фановите веднаш испратија голем број комплименти поради нејзиниот атрактивен изглед. Ана неодамна откри дека се разделила со нејзиното момче Давид Драгојевиќ. View this post on Instagram A post shared […]