Актерката Јана откри: Имав с**с на Водно додека ме гледаа соседите (Видео)

Младата македонска актерка Јана Стојановска е успешна во театар, но во една епизода на популарната „Бекстејџ“ откри интимни детали од нејзиниот живот. „Мислам дека некогаш треба да се случи неверство за да се зацврсти љубовната врска“, вели младата актерка. Стојановска пред една година откри дека ужива во с**сот и порача дека с**сот за една вечер […]

Кија Коцкар одговори на интимни прашања: Призна какви га*ички сака, па се опиша со три зборови!

Кристина Кија Коцкар одговараше на прашањата на нејзините фанови на Инстаграм. Пејачката ретко открива детали од приватниот живот, но овој пат реши да ги израдува фановите. View this post on Instagram A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) Кија призна дека има „дебели листови“ во однос на бутовите, а потоа призна кои се најубави имиња […]

Излезе жешка снимка на Ана и Сораја, сите гледаат во нивните „балони“ (Видео)

Познатите старлети и најдобри другарки Сораја Вучелиќ и Ана Кораќ деновиве се на Јахорина, од каде што ги возбудуваат фановите со провокативни фотографии и видео-снимки. Тие најпрво ги запалија социјалнлите мрежи со фотографија на која позираат во мини фустанчиња на снег, на кои до израз доаѓаат нивните долги и витки нозе. View this post on […]

Каков хит! Гоца Тржан го сретнала Дејан Савичевиќ на ну*истичка плажа, неговата реакција била…

Пејачката Гоца Тржан без срам призна дека посетувала ну*истички плажи. Таа порача дека секогаш сакала да оди на такви места. „Нудист сум. Секогаш бирам такви плажи. Во Црна Гора не одам затоа што има многу фоторепортери, но бев во Грција и преубаво ми е. Тоа чувство тешко може да се објасни“, вели таа. View this […]

Карлеуша како од Дивиот Запад: Каубојката има фустан со два отвори кој ќе ве возбуди (Фото)

Јелена Карлеуша е личност која знае да изненади, посебно со стајлингот, а тоа на сите им е јасно. Тоа го направи и со невидениот избор на гардероба за појавување на снимањето на Ѕвездите на Гранд. View this post on Instagram A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) Навистина чуден избор, зашт дојде како Каубојка, а […]

Карлеуша ќе збесне: Љубовницата на Душко ќе добие големи пари за… (Фото)

Српските медиуми пишуваат дека сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ има љубовница, а станува збор за Аа Јовановиќ. Медиумите пишуваат дека Јовановиќ сега добила понуда од „Пинк“ да учествува во Задруга на пет месеци за сума од 50.000 евра. View this post on Instagram A post shared by ⭐️ Ana Jovanovic ⭐️ (@anajovanovic1) Тоа значи […]

Цел Балкан ја виде: Ја снимал сопругата и ја прикачил на сајт за возрасни!

Еден 43-годишен жител на Хрватска се најде во големи проблеми, откако сопругата откри дека ја снимал додека воделе љубов. Човекот по интимниот однос уредно ја закачил содржината на сајт за возрасни, а освен тоа што добил голем број прегледи, тој морал да го тргне видеото затоа што е тужен и мора да оди на суд. […]

Цеца замина на слава кај момчето! Го запозна семејството, тие не сакаат да ја пуштат назад (Фото)

Најголемата балканска музичка ѕвезда Светлана Цеца Ражњатовиќ веќе два месеци е во љубовна врска со помладото момче Богдан Срејовиќ. View this post on Instagram A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) Дека оваа врска е стабилна и сериозна е доказ и новата снимка на Цеца на Инстагра. Таа се снимаше на пат до […]

„Ја обработи ќерката на мојот пријател, па ја шутна“: Кристијан се изнервира и му скокна на Чорба! (Видео)

Кристијан Голубовиќ му замери на својот пријател Милан Јанковиќ Чорба што лесно имал интимни односи со Маја Маринковиќ, а потоа раскина со него. View this post on Instagram A post shared by Kristijan Golubovic (@kristijan.krile_official) „Ти се е**ш и по три дена даваш корпа, за мене тоа е катастрофа“, порача Кристијан. „На кој начин да […]

Се „закачија“ во Задруга: Фран го изговори името на оваа жена, Томовиќ го грабна за гуша! (Видео)

Фран за момент замолче, па ја опцу Драгана Митровиќ, а тоа ептен го вознемири Томовиќ, кој тргна да се пресмета со него. Фран Пујас и Владимир Томовиќ се скараа во текот на рапсравијата за неговото дружење со Ненад Алексиќ. View this post on Instagram A post shared by Zadruga (@zadruga) Владимир тргна да се пресмета […]