Детал кој никој не го забележа: Еве кој дел од телото го оперираше Милица Тодоровиќ (Фото)

Популарната пејачка Милица Тодоровиќ која постојано е во центар на внимание на медиумите повторно ја здрма јавноста.

Завчера го прослави јубилејниот 30. роденден, па подготви гламурозна забава на која присуствуваа многу личности од сцената.

Сепак, еден детал на сите им избега. Милица Тодоровиќ за првпат во јавност го покажа нејзиниот нос, кој го оперираше, односно беше на операција за корекција на истиот.

View this post on Instagram

"Uno Beso" 👄 #milicatodorovic #unobeso

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Post Author: D C