Катарина Грујиќ важи за 0пасна девојка, а ваква е кога ќе се разнежни! (фото)

Пејачката Катарина Грујиќ ужива во љубовта со фудбалерот Марко Гобељиќ, а не се срами тоа јавно да го покаже.

View this post on Instagram

Because I can 🖤 @veljko_lukovic

A post shared by Katarina Grujić (@katarinagrujic.doll) on

Пејачката на социјалните мрежи објави фотографија како ужива со парнерот и воодушеви многумина.

Катарина на почетокот ја криеше љубовта со фудбалерот, но откако ја објави романсата, таа не престанува да објавува слики и снимки со момчето, а според нив – таа среќна е во љубовта.

Post Author: D C