Сите се прашуваат на кого ќе личи детето, а вака Луна изгледаше на неколку месеци (Фото)

Луна Џогани и нејзиниот вереник Марко Миљковиќ го чекаат првото дете, а Џогани сега се пофали со стара фотографија на која имала само неколку месеци.

View this post on Instagram

The eyes, they never lie👀

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Џогани на својот профил на Инстаграм објави спомени од детството, кога била бебе и имала неколку месеци.

View this post on Instagram

👨‍👩‍👦

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

На прв поглед многумина не ја препознаа, а потоа таа кажа дека сака нејзиното дете да личи на Марко.

View this post on Instagram

@inportana 😇

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

„Јас би сакала детето да биде како Марко, но да ги има моите очи. Сметам дека имам најубави очи во светот, па тоа му го посакувам и на своето дете“, вели таа. А во продолжение може да се погледне фотографијата од тоа кога Луна имала неколку месеци.

Post Author: D C