Наследничката на Карлеуша воодушеви со нови слики, веќе ја следат 125.000 луѓе! (фото)

Атина Тошиќ е постарата ќерка на популарната поп пејачка Јелена Карлеуша, а очигледно е на добар пат за неколку години да стане позната како нејзината мајка на социјалните мрежи.

Девојчето има само 12 години, а веќе на социјалните мрежи има 125.000 фанови и голем број модни куќи ја следат и нудат да им ја рекламира нивната облека за тинејџери.

На новите фотографии Атина позираше во фармерки и патики, а гордиот татко и фудбалер Душко Тошиќ пиша краток коментар.

„Татина убавица“, напиша Душко.

Post Author: D C