Очи да „исплакнете“: Георгина ги покажа градите во бикини и руши рекорди на Инстаграм (Фото)

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно се најде во центар на внимание на јавноста поради фотографија на Инстаграм.

Георгина стана популарна откако почна врска со Роналдо, а на Инстаграм има 21 милион фанови.

Фотографиите на девојката на Роналдо често се провокативни затоа што таа обожава да го покаже заводливото тело.

Георгина заработува многу пари од спонзорски договори кои најчесто ги рекламира на Инстаграм, а сега објави слика во бикини кои нејзините фанови ги донесе до лудило.

 

View this post on Instagram

 

Work day 👙 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

💗

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Post Author: D C