Природната убавина е нејзин адут: Рада Манојловиќ објави слика без грам шминка (фото)

Пејачката Рада Манојловиќ важи за една од најзгодните пејачки на балканската сцена, а за нејзиниот физички изглед пишуваат сите медиуми.

Тоа по што е препознатлива се долгите нозе и природната убавина. Сите нејзини несовршености ја прават единствена, па таа нема проблем да се појави во јавност без шминка.

Таа објави на својот профил на Инстаграм една фотографија во која се подготвува за спиење.

Post Author: D C