Први снимки од Цеца и нејзиното момче: Богдан е џентлмен, падна и бакнеж! (Фото)

Цеца Ражњатовиќ како што е познато има ново момче, а тоа е угостителот од Белград, Богдан Срејовиќ, а новиот љубовен пар беше снимен од екипата на „Папарацо лов“.

Фолк пејачката со новиот емотивен партнер беше забележана во Нов Белград, каде што возачот ја донесе Цеца на една локација, а потоа се појави Богдан и џентлментски и ја отвори вратата.

Пејачката потоа го прегрна новото момче и се бакнаа во образ. Цеца и Богдан делуваа среќно, се држреа за рака, а потоа влегоа во зградата, каде што се наоѓаше ресторанот во кој беа.

Погледнете во продолжение како изгледаше тоа.

Post Author: D C