Сања Кужет се појави во фустан со големо дек0лте, но сите гледаат во неочекувано место! (Фото)

Водителката Сања Кужет синоќа се појави во Ѕвездите на Гранд во елегантно, но во исто време и провокативно издание.

Имаше фустан со голем шлиц на чиј врв стоеше голема роза, а нејзиното атрактивно издание малкумина во студиото, но и пред малите екрани остави рамнодушен.

Горниот дел го истакна бујното деколте, а со оглед на шлицот кој се протегаше речиси до задникот, можеа да се забележат заводливите нозе на пејачката.

Сања обично се појавува во атрактивни изданија, а притоа важи за една од најубавите и најзгодните српски водителки, па секое нејзино појавување привлекува внимание на сцената.

Post Author: D C