Снаата на Цеца замина на тренинг и го покажа – затегнатиот задник! (Видео)

Познато е дека Вељко Ражњатовиќ е боксер и редовно и напорно тренира, а сега на вежбање се посвети и неговата сопруга Богдана Ражњатовиќ.

Очигледно во семејството Ражњатовиќ не сакаат да качат вишок килограми, па речиси сите се наоаѓаат во одлична форма и имаат одлична линија.

Богдана во паузите меѓу чувањето и заспивањето на малиот Жељко, сепак реши малку да се затегне, па и таа реши да посвети дел од времето на тренинг.

Богдана беше фотографирана во теретана на лента, а потоа и како крева тегови, а има и свој професионален тренер.

Секако, фотографиите беа објавени на социјалните мрежи, а веднаш потоа најдоа свое место и во српските медиуми.

Погледнете го тренингот на Богдана на статијата која се наоѓа ТУКА.

Post Author: D C