Леле што е ова!? Станија ги збудале сите, овој пат ги покажа гр*дите во т*плес! (Фото)

Познатата старлета Станија Добројевиќ не знае да престане да изненадува на социјалните мрежи, па нејзините фанови имаат можност секогаш да видат повеќе од што треба.

Добројевиќ е некој кој редовно ги радува фановите со нејзините г*ли фотографии и тоа не е ништо чудно, а овој пат замина еден чекор понатаму.

Станија овој пат објави фотографија од солариум, каде што е целосно г*ла, а со раце ги прекри своите гради, додека тука улога имаше и нејзината коса која успеа вешто да ги сокрие од очите на фановите.

Post Author: D C