Горат социјалните мрежи: Станија во жешко издание остава без здви!

Познатата старлета Станија Добројевиќ објави на својот профил на Инстаграм една провокативна снимка, поради која нејзините машки фанови ќе паднат на задник.

Старлетата позираше во провокативна поза на даска за сурфање, а на себе имаше бикини со отворен дел на стомакот, кое притоа ги откриваше бујните силиконски гради и многумина сметаат дека таа е совршена.

Тоа што веднаш на сите им привлече внимание се нејзините гради, а погледнете во продолжение како изгледаше старлетата.

View this post on Instagram

Rock Holly 🌟

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Post Author: D C