Сузана Гавазова како Ким Кардашијан – се појави во хеланки и ги збудале фановите! (Фото)

Македонската пејачка Сузана Гавазова се наоѓа во одлична физичка состојба, како што може да се забележи на профилите на социјаните мрежи.

View this post on Instagram

Sekoj den e ubav. Nasmevnete se. ❤️🙏🏽❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Пред неколку дена Сузана реши да се појави во хеланки, кои ги носеше во провокативно издание и многумина ги потсети на популарната Ким Кардашијан, а кога почна да танцува никој не остана рамнодушен.

Дел од фотографиите може да погледнете во продолжение, а секако тоа не е единствено жешко издание од пејачката, која привлекува внимание каде и да се појави.

Треба да се спомене дека Гавазова има две деца, но и покрај тоа има тело на кое многу помлади девојки може слободно да му позавидат, зашто пејачката изгледа совршено.

Post Author: D C