Однесувањето на Меси на теренот повторно е во центарот на вниманието

Барселона синоќа беше поразена од Севилја со 2:0 во полуфиналниот натпревар од Купот на кралот. Каталонците не ги искористија своите шанси на овој натпревар, па ќе имаат многу тешка задача да ја надополнат оваа предност на реваншот. Сепак, по овој натпревар повторно се зборува за однесувањето на Лионел Меси на теренот. Sвездата на Барса во […]