Тер Штеген за сопруга има згодна русокоса која нема никого да остави рамнодушен! (ФОТО)

Голманот на Барселона, Марк-Андре Тер Штеген пред неколку години се венчаше со неговата поранешна девојка Даниела Јеле.

Голманот претходно беше во љубовна врска со неа дури пет години, па тие решија тоа да го крунисаат и со брак.

Во продолжение може да погледнете како изгледа русокосата сопруга на чуварот на мрежата на Барселона.

Post Author: D C