Ваква не сме ја виделе досега: Милица Павловиќ со лижавче во уста ги „мрдна“ сите! (Фото)

Пејачката Милица Павловиќ настапуваше во еден клуб во Нови Сад, каде што се појави во целосно поинакво издание.

Милица направи афро фризура која ја донесе речиси до непрепознатливост.

Инаку, Павловиќ е некоја која не сака премногу да експериментира кога станува збор за физичкиот изглед, со оглед на тоа дека не се промени многу од почетокот на музичката кариера.

Тоа ги натера фановите да се запрашаат зошто пејачката сега реши да направи ваква промена.

View this post on Instagram

🧨

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Post Author: D C