Замина со пријател на одмор: Карлеуша се соблече по га*ички во снег – срце да ви застане! (Фото)

Јелена Карлеуша замина на зимовање заедно со ќерките Ника и Атина, како и со пријателот Зоран Бирташевиќ на Копаоник.

Таа ужива на познатата планина, па возеше моторна санка, а беше и на бордање. Карлеуша направи и нешто што не би се осмелила друга девојка.

Таа се соблече само по га*ички и реши да позира со даска за сноуборд, а исто така се сликаше со моторната санка.

Јелена на себе имаше и чизми „Фенди“, кои чинат неверојатни 900 евра, кои ги носеше претходно и Кајли Џенер, а предизвика многу реакции во јавноста.

Post Author: D C